Darmowa dostawa od: 300.00 zł

O nas

Historia Białego Robaka...

 

Kolejny sklep wędkarski w Bydgoszczy …? Pomysł ten  na początku wydawał się dość dziwny… Właściciele sklepu Radek i Filip od ponad 20 lat mają mocną styczność z branża wędkarską i praktycznie codziennie mają kontakt z Wami (wędkarzami). To Wy zasygnalizowaliście nam, że w tej części miasta nie ma praktycznie żadnego miejsca, w którym można by się  kompleksowo wyposażyć w sprzęt do wędkowania. A poza tym znowu nie każdy ma ochotę aby jechać przez pół miasta do centrum, i tam robić zakupy. Targi Rybomania 2020 to był przełomowy moment. To właśnie tam zapadła finalna decyzja – Otwieramy najnowocześniejszy sklep wędkarski w Bydgoszczy! Start  - marzec 2021.Tylko dokładnie gdzie…..

 

Szukaliśmy długi czas, odwiedzaliśmy różne lokale, lepsze i gorsze, aż w końcu Radek dzwoni i mówi  - MAM! Pakujemy się do auta i jedziemy na ulicę Maksymiliana Kolbego 20. Tam przed nami rozpościera się ponad 500m hala…. No to jest to! Blisko głównych dróg wylotowych z Bydgoszczy, w planach rozbudowa drogi wewnętrznej wraz z wieloma miejscami parkingowymi. Czego chcieć więcej…. Tylko ta powierzchnia… 500m to ogrom, który nawet ciężko byłoby zapełnić na początku sprzętem, aby nie świeciło pustkami. Podejmujemy decyzję! Bierzemy lokal ale na początku „skromne”  160m. Tyle starczy, zapełnimy a jak będzie brakować, zawsze jest zapas powierzchni aby się rozbudować. No i zaczęło się…. Lokal na dobrą sprawę można by od razu zaadaptować pod sklep, wstawić jakieś regały i można startować. Nieeee, to by było zbyt proste.

 

Założenia nasze od samego początku były jasne:

- ma być nowocześnie, jasno, przestronnie;

- sklep ma być samoobsługowy – koszyczek w rękę i śmigamy;

- ma być wygodnie, szeroko między alejkami, tak aby bez przeciskania można było w spokoju zastanowić się nad zakupami;

- ma być atmosfera jak w domu ???? kanapa, ekspres do kawy, akwarium z rybkami…. To wszystko do Waszego użytku ????;

- i ma być ROBAKOMAT!!!

 

I zaczął się remont… W pustej hali powstała ścianka działowa, wygradzająca nam część sklepową i nasze zaplecze biurowe. Całość odmalowana, nowe oświetlenie ledowe na całości aby komfortowo robić zakupy… nowa instalacja elektryczna, alarmy, monitoring… Nowe regały, szafy, lady ,lodówki i wiele innych…

 

Codziennie do późnego wieczora myślimy, przestawiamy, domawiamy kolejne rzeczy. I powoli, powoli zaczyna to przypominać to co sobie wymarzyliśmy. Dojeżdżają kolejne regały od dostawców sprzętu, stojaki, lady, wieszaki. Pomysłów mamy pełno i chcielibyśmy aby wybór sprzętu był ogromny, no ale niestety portfele nie są z gumy ???? jak i powierzchnia w sklepie. W międzyczasie zamawiamy Robakomat – oj było z nim na początku mnóstwo problemów ale po uporaniu się z nimi, maszyna działa bez zarzutów i jest to nasz znak rozpoznawczy w mieście. Każdy wie, że w Białym Robaku podstawowe zakupy możemy zrobić 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Robakomat oczywiście w sezonie zimowym jest nieczynny ale już na wiosnę będzie do Waszego użytku.

Nad sklepem zawisa wielki, podświetlany baner, w mieście mamy parę punktów z naszymi reklamami, wizytówki w Taxi Zrzeszeni i wiele innych. Do sklepu na końcu zawitało akwarium, wpuszczamy tam parę rybek, które cieszą zmęczone oczy. Jest kanapa, telewizor, ekspres do kawy i gazetki wędkarskie do poczytania. Zależy nam na profesjonalnej obsłudze, fachowym doradztwie w każdej dziedzinie wędkarstwa dlatego też  do sklepu trafia:

- Jarek – przez wiele lat prowadził sklep wędkarski SAZAN w Bydgoszczy. Doradzi w każdej kwestii!

- Darek -  specjalista od białej ryby. Spławik, feeder, metoda – te zagadnienia nie są mu obce.

- Czarek – nasz mistrz spinningu. Jak potrzebujecie porady w tych kwestiach, to chętnie służy pomocą.

 

Sklep jest, obsługa jest… brakuje tylko Was ????

5 marca 2021 otworzyliśmy sklep. Wasz odzew, opinie na jego temat przerosły nasze najśmielsze oczekiwania… Wracacie do nas chętnie, doceniacie to jak wygląda sklep, to co oferuje i to jak jesteście w nim obsługiwani.

 

Przed nami nowy sezon, droga dojazdowa do sklepu w końcu jest zrobiona (macie do dyspozycji ponad 60 miejsc parkingowych), my ruszyliśmy ze sprzedażą internetową i cały czas się rozwijamy.

Zapraszamy do nas każdego, postaramy się doradzić, pomóc i gwarantujemy, że wyjdziecie od nas zadowoleni!

Życzymy połamania kija w nadchodzącym sezonie!

Załoga sklepu Biały Robak !

 

A poniżej parę zdjęć jak to było na początku i jak to wygląda teraz.